ul. Łąkowa 1B, 11-700 Mrągowo

+48 89 750 57 91

biuro@proanimali.eu

Pracujemy: Pn-Pt 9 - 18, Soboty 9 - 12

  • ProAnimali
  • ProAnimali
  • ProAnimali

 

Agnieszka Pieńkowska-Żyła
lek. wet. specjalista chorób psów i kotów
Jestem lekarzem weterynarii z powołania,praca jest moją pasją. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, zjazdach. Ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem studium specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów.Długoletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt w mojej Przychodni pozwala mi trafnie diagnozować i skutecznie leczyć moich pacjentów.
Radosław Pieńkowski
lek. wet. specjalista chirurg
Weterynaria to moje życie i pasja. Mieszkając w lecznicy weterynaryjnej od najmłodszych lat byłem świadkiem i często pomocnikiem w codziennych obowiązkach lekarza weterynarii, którym jest mój Ojciec, dorastając kolejno zdobywałem wiedzę i doświadczenie zawodowe, praktykując jeszcze na studiach, w Polsce i zagranicą, podglądałem i uczyłem się od wielu doświadczonych lekarzy, pozwoliło mi to stworzyć wizję wymarzonej lecznicy, którą wraz z moją ukochaną żoną Agnieszką wdrażamy stopniowo w życie, krok po kroku...
Natalia Tomczyk
pielęgniarka/asystentka lekarza
W Pro Animali jestem od kilku lat.Praca ze zwierzętami sprawia mi dużo przyjemnosci oraz satysfakcji.Stale podnoszę swoje kwalifikacje.Ukonczylam szkolenia z zakresu badań laboratoryjnych oraz anestezjologii dla techników weterynaryjnych. Moją pasją jest fotografia,ogrodnictwo oraz motoryzacja.Najlepiej wypoczywam w górach.
Beata Jeziorek
pielęgniarka/groomer
Ukończyłam technikum weterynaryjne oraz studia zootechniczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie z profilem behawiorystycznym. Praca w Przychodni jest moją pasją,a także formą rozwoju osobistego.Pozwala mi spełnić się zawodowo.Doskonale rozumiem zwierzęta,dzięki temu czują się przy mnie bezpieczne. Czas wolny spędzam aktywnie,lubię sport na świeżym powietrzu.
Celina
 
Historia Celiny młoda kotka wygłodzona zaniedbana z guzem na brzuchu została porzucona i pozostawione pod drzwiami przychodni.po skomplikowanej operacji przeprowadzonej w naszej przychodni koteczka została nazwana Celina i stała maskotki przychodni a także lewa ręka szefa.
 
 
Idź do góry